KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156190
nr 1415 6190
Alf H Forsberg
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Signerad, marin. Olja på duk, 38x55cm, yttermått inklusive ram: 40x57cm
Alf H Forsberg, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:17:08
24/8 15:19:23
100 kr
30/8 18:02:38